myatag banner

MyaTag Mağaza İçi Display Sistemi


• MyaTag Mağaza İçi Display Sistemi ile işletmenizde zamanında güncellenemeyen bilgileri hızlı bir şekilde merkezden sağlayabileceksiniz.

• VP 715 (15 inch) ve VP 719 (19 inch) Pos çözümleri ile MyaTag Office ve MyaTag Pos'un mükemmel birleşimi ,işinizi kolaylaştıracak.

• Mağaza içi çözümlerimiz sayesinde , hem mağazanızı yönetmek daha kolay olacak hem de gereksiz masraflardan kurtulmuş olacaksınız.

• Mağaza içi verimliliğinin ve müşteri memnuniyetinin artması, sizi işinizde bir adım öne taşıyacak.

MyaTag Mağaza İçi Display Sistemi Kullanım Alanları

Elektronik Fiyat & Etiket Sistemi

Mağaza içi display sistemi ve otomatik fiyat yönetiminin bir araya gelmesiyle işiniz artık daha kolay...Sistemimiz MyaTag Office ve MyaTag Pos yazılımı ile Genius yazılımına entegre olup,online fiyat ve ürün bilgilerini çekebilmektedir.Bu sistem sayesinde ,müşterileriniz ürünlerinizi tek bir ekrandan takip etme fırsatını yakalarken,siz de extra personel ihtiyacına son vermiş olacaksınız.

Dijital Reklamlar

Bugünün medya ve reklam sistemi darmadağın bir yapıda olup,karışık içeriklere sahip olması yüzünden çoğu alanda tanıtım ve reklamdan çok çevre kirliliğine dönüşmektedir. Artık grup reyon başlarına koyduğunuz pos terminali sayesinde, ürünlerinizin reklamını tek bir ekrandan yapmak çok kolay...Ekranda gösterilen ürünlerin satış bilgileri,indirim kampanyaları,hareketli içerikleri ve videoları ,ürün hakkındaki duyuruları dakikalar hatta saniyeler içerisinde müşterilerilerinize kolayca ulaşacak, zamanında güncellenemeyen reklamlar da tek bir merkezden kolayca güncellenip,kağıt masrafına son verilecektir.

Hal Kayıt Sistemi

Sistemimiz, Hal Kayıt Sistemiyle entegre olup, künye numaralarını online olarak getirmektedir.Böylece hem yazılması zorunlu olan künye numaraları için kağıt masrafı yapmanıza gerek kalmaz hem de mağaza personelinizin takip etmesine gerek kalmadan, tüm ürünlerin künye numarası tek bir merkezden otomatik olarak gelerek,zaman kaybınızı önler

Sosyal Medyada Biz


BAYİ/TEDARİKÇİ GİRİŞ

Help Desk İletişim