myares pos kasa yazilimi

MyaRes Restoran Satış Uygulaması (Pos Kasa Yazılımı)


• Myares, yiyecek ve içecek sektörü için çoklu satış ortamlarını desteklemesinin yanında kasa,mutfak ve servis işlemlerinde güvenle kullanabileceğiniz bir pos kasa yazılımıdır.

• Sirkülasyonun çok yoğun olduğu işletmelerde hızlı olmak, doğru siparişi almak ve eksiksiz bir hizmet vermek çok önemlidir. Kaliteli ve iyi hizmet, doğru orantılı olarak kazanç ve müşteri memnuniyetini de getirmektedir.Bu yüzden MyaRes gerekli olan tüm yapılandırmalar düşünülerek tasarlanmış bir pos çözümüdür.

• MyaRes, Ibm SurePos 500 ile mali onaylı olarak çalışan bir pos yazılımıdır.Yiyecek içecek sektöründe ister tek lokasyonda , ister zincir işletmeler için tüm operasyonlara uygun çözümler sunar.

• Bir çok işletmede güvenle kullanılması ve pratik kullanımı sayesinde garson ve kasiyerlerin öğrenmesini kolaylaştırır.Bu özelliği sayesinde de önemli bir zaman ve maliyet tasarrufu sağlanır.

• AdamPos olarak 1995 yılından beri ürettiğimiz çözümlerimizle,işletmenizin içinde bulunduğu temel dinamikleri özümseyip inovasyona dönüştürmek ana hedefimizdir. Bu sebepten, gerçek profesyonellerle yolunuz kesişsin istiyorsanız, tercihiniz MyaRes Pos Çözümlerinden yana olmalıdır.


MyaRes Özellikleri

Standart Özellikler

Restoran salon yönetimi,garson ve servis hizmetleri,kasiyer ve garson takibi,müşteri takibi,adisyon takibi,masa rezervasyonları,mutfak süreçlerini hızlandırma ve kaliteli servis,garson performans artırma sistemi gibi öğeleri bütünsel olarak yönetebilirsiniz.Ayrıca MyaRes Pos Çözümleri,fast food, masa servisi, alakart servis, paket servisi, bar ve terazili tezgah satışı, barkod lu satış gibi bilinen tüm satış yöntemlerine de cevap vermektedir.

Tüm İçtur Entegrasyonu

MyaRes Pos Kasa yazılımımız "Tüm İçtur" ile entegre çalışan, İstanbul Havaalanında kullanıma uygun bir yazılımdır.

Uyumluluk

Yiyecek içecek sektörü, kayıplara ve suistimallere açık bir yapıda olmasından dolayı,MyaRes üst düzey güvenlik anlayışı ile dizayn edilmiştir.Ayrıca İster smart kart, ister MSR'li kart, ister NFC destekli kartlar ile tüm işlemlerde yetki hiyerarşisi oluşturabilme, iptal ve iade işlemlerinde tam denetim ve kayıp önleyen bir sistemle entegre çalışmaktadır.Herhangi bir problem çıktığında çağrı merkezimizin müşteri desteği sayesinde, Adampos ekibi yanınızda olacaktır.

Arayüz

MyaRes,personelin öğrenmesi için oldukça elverişli ve basit bir arayüze sahiptir.Kullanıcıların isteğine göre ürünlerin buton büyüklüğü veya küçüklüğü ayarlanabilir ve renkleri firmanızın tercih edeceği renklerde tasarlanabilir. Butonlarda ürün resimleri kullanılabileceği gibi ürün fiyatı ve o an satılıp satılmadığı bilgisi de yer alabilir.

Sosyal Medyada Biz


BAYİ/TEDARİKÇİ GİRİŞ

Help Desk İletişim