myapos pos kasa yazilimi

MyaPos Genel Satış Uygulaması (Pos Kasa Yazılımı)


• MyaPos,perakende sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve satış işlemlerini gerçekleştirebilceğiniz bir pos kasa yazılımıdır.

• MyaPos Çözümleri,perakende satış işlemlerinin en yoğun olduğu zamanlarda bile sizlere kolayca satış ve stok takip olanağı sunmaktadır.

• Günümüz perakende işletmelerinde kullanılan bilinen tüm satış yöntemlerine cevap vermektedir. Myasoft ile birlikte kullanıldığında internet den sipariş, CRM ; müşteri kartı ve kampanya uygulamaları ile sizi tüm rakiplerinizden farklılaşacağınız bir faydaya ulaştırır.

• Adampos olarak 1995 yılından beri,yurtiçi ve yurt dışındaki tecrübelerimiz sayesinde, işletmenizin içinde bulunduğu temel dinamikleri özümseyip inovasyona dönüştürmek ana hedefimizdir.

MyaPos Özellikleri

Standart Özellikler

Mağaza ve supermarket yönetimi,müşteri takibi,kasa işlemleri,satış desteği(irsaliyeli satış,diplomatik satış,tax-free satış vb.),fatura desteği gibi öğeleri bütünsel olarak yönetebilirsiniz.Ayrıca müşteri kartı ile kampanya ve promosyon uyum desteğine ve kasa üzerinde sınırsız ödeme tipi tanımlayabilme yeteneğine sahiptir.MyaShop ile kullanıldığında; Kasada Tanımsız Ürün Satabilme; Kasada okutulan ürün tanımsız ise , okutulan barkoddan sonra srası ile Ürün Açıklama, KDV Grubu ve Satış Fiyatı girilen ürün satılır ve otomatik olarak MyaShop tarafına ürün kartı olarak açılır.

Tüm İçtur Entegrasyonu

MyaPos Pos Kasa yazılımımız "Tüm İçtur" ile entegre çalışan, İstanbul Havaalanında kullanıma uygun bir yazılımdır.

Uyumluluk

Perakende satışda kullanılan bütün üçüncü parti donanımlarla uyumludur(terazi,scanner vb.).Ayrıca EFT-POS entegrasyonuna sahiptir. IBM tarafından test edilip; Ready For IBM ünvanı verilerek, tüm IBM donanımlarına tam uyumluluk sağlar.

Arayüz

Mükemmel dokunmatik arayüz desteği sayesinde, hem kullanıcı için kullanım kolaylığı sağlanır,hem de zamandan tasarruf edilir.

Sosyal Medyada Biz


BAYİ/TEDARİKÇİ GİRİŞ

Help Desk İletişim