myacall banner

MyaCall - Alo Paket


• Myasoft ile Multi Channel Perakende kapsamında, artık çağrı merkezlerinize gelen aramalarla müşterilerinizin siparişlerini onlara en yakın şubelere iletebileceksiniz. Böylece bünyenize satış için bir kanal daha eklemiş olacaksınız.

• MyaRes Çağrı Merkezi – Evlere Servis Yönetimi ile çağrı merkezlerinizde ki agentlar gelen aramaları MyaRes ekranında görebilecek ve eğer meşgul değillerse ekrana dokunarak cevap verebilecekler.O sırada başka bir telefon görüşmesinde iseler gelen çağrı sırada bekler ve müşteri tarafından sonlandırılsa bile arayan kişinin bilgileri ekranda durur, müşteriye geri dönüş yapılabilir.

• Müşteri sistemde önceden tanımlı ise adı ve adresi ekranda çıkacaktır ancak tanımlı değilse agent adres bilgilerini alıp müşteriyi sistemde tanımlayacak ve siparişini alıp MyaRes'de şipariş için paket açmış olacak.

• Daha sonra “GÖNDER” butonu ile siparişi veren müşterinin bulunduğu adrese en yakın şubenin adresi ile eşleştirip paketi o şubenin ekranına düşürecek. Bu sayede mutfak yazcılarında veya varsa KDS mutfak ekranlarından sipariş görülecek ve süreç başlayacak. Daha sonra paketçi ataması ve teslimat bilgileri çağrı merkezi veri tabanına kaydedilecektir.

• Bu sayede müşterileriniz internete veya yakınında hangi şubenin olduğunu araştırmaya gerek duymadan telefon yoluyla çağrı merkezleriniz üzerinden PAKET sipariş verebilecektir.

Sosyal Medyada Biz


BAYİ/TEDARİKÇİ GİRİŞ

Help Desk İletişim