Hakkımızda

adampos

Kurumsal Kimliğimiz

“Biz bir teknoloji firmasıyız. Perakende ve Yiyecek-İçecek sektörlerine; yazılım, donanım ve hizmetler üretiyoruz...”

Misyonumuz

• Adam Perakende Otomasyon Sistemleri Ltd. Şti. 1995 yılında “Mağaza Otomasyon” alanında anahtar teslim çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. Bugün, alanında dünyanın en büyük firmaları ile çözüm ortaklıklığına sahip olan AdamPos, perakende ve yiyecek-içecek sektöründeki firmalara, satış noktası ve arka ofis yönetimi için ciro ve verimlilik artıran çözümler sunmaktadır. Uzman yazılım ekibimiz, kurumsal yapınızın gereksinimleri ve iş akışlarını tasarlayıp, “İlk Günden Verimlilik” anlayışını benimseyerek Myasoft İş Yönetimi yazılımını geliştirdi. Bu anlayıştan yola çıkarak doğru bilginin ve işin, doğru zamanda, doğru kişiye ulaştırılması için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. 2005 yılından bu yana Myasoft ailesinden olan MyaPos ve MyaRes Pos Kasa yazılımları ile perakende ve restoran sektöründeki gereksinimleri düşünerek, hızlı ve güvenilir satışlar yapılmasını sağlayan çözümleri hayata geçirdik. Bu çözümlerin yanı sıra işletmelerin diğer ihtiyaçlarını da baz alarak satışını yapmakta olduğumuz pos terminelleri, barkod yazıcılı teraziler, elektronik raf etiketleri, yeni nesil yazar kasa pos sistemleri, kasiyersiz kasalar,mutfak yazıcıları gibi birçok ürün sayesinde müşterilerimize tam donanımlı bir sistem kurarak, hızlı ve kolay yönetilebilir işletmeler oluşturabilmek için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

•Sektördeki işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına müşterilerimizden gelen istek ve öneriler doğrultusunda yazılımlarımız sürekli olarak güncel tutulmaktadır. İşletmenizdeki süreçlerin analizi, tasarlanması, optimizasyonu, yönetimi ve otomasyonunu içeren çözümler bütünü sonucunda işletmenizin kayda değer kurumsal kazançlar elde edebilmesini amaçlıyoruz. Çözüm ve hizmetlerimiz, dijitalleşme yolundaki müşterilerimize teknoloji ve inovasyonu bir arada sunarak, iş ihtiyaçlarını ve teknolojiyi bütünsel olarak sunmaktadır. Restoran ve perakende sektöründeki yoğunluk zamanlarında oluşan problemleri minimuma indirmek için, AdamPos destek ekibi olarak sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sertifika ve İş Ortaklıklarımız

• TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

• ISO9001 Yönetim Standartı

• Ready for IBM

• Toshiba Business Partner

• IBM Business Partner

• POS A.Ş. Çözüm Ortağı

• WINTEC Türkiye Distribütörü

• Bizerba Distribütör

• Rainus-Total Solution For Electronic Labeling

Youtube Kanalımızdan Teknolojilerimizi Takip Edebilirsiniz!
Innovation Center'ımızda Sanal Tur Yapabilirsiniz!

AdamPos Destek Ekibimiz Hizmet Vermeye Devam Etmektedir!

Sorun ve talepleriniz için helpdesk@adampos.com adresine email atabilir veya 0 850 225 30 60 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz


BAYİ/TEDARİKÇİ GİRİŞ

Help Desk İletişim