adam akademi eğitimleri

Adam Akademi


• Gelişen teknoloji ve iş yaşamı çerçevesinde ürün ve hizmetlerimizin daha aktif ve doğru şekilde kullanılarak,müşterilerimizin operasyonel süreçlerini daha verimli hale getirebilmesi temel hedeflerimizden birisidir.

• Müşterilerimizin uzun vadeli başarı sağlamasında en etkili faktör olduğuna inandığımız ürün ve hizmetlerimizin daha verimli kullanılması için alanında uzman personellere ihtiyaçları vardır. AdamPos Ekibi olarak müşterilerimizin mevcut gücünü en iyi şekilde kullanmasını sağlamak ve ihtiyaçları doğrultusunda başarıya ulaşmasına yardımcı olmak için buradayız.

• Perakende Operasyonu,Finans,Muhasebe,E-Dönüşüm,Myasoft IT Management,Cost Control ve Üretim Prosesleri,CRM,Kampanya Müşteri Kartı Uygulamaları,MyaRes Point of Sale Uygulaması,Genius2 Point of Sale Uygulaması,MyaShop Esnafım Paketi Eğitimleri, uzman kadromuz tarafından 8 kişilik kontejyanla sınırlı olacak şekilde özel sınıflarda verilecektir.İstek üzerine minimum katılımcı sayısı oluşturulduğu takdirde eğitim programında değişiklik yapılabilir.

• Müşterilerimiz, ihtiyaçları doğrultusunda katılacağı bu eğitimler hakkında detaylı bilgi almak isterlerse eğitim takvimimi bölümünü inceleyerek,bilgi alabilirler.

• Eğitime katılmak isteyen müşterilerimiz,öncelikle hangi eğitime hangi dönemde katılacaklarına karar vererek "Kayıt Ol" bölümünden ön kayıt oluşturmalıdırlar.Ön kayıt oluşturduktan sonra "Satın Al" bölümünden tercih ettikleri eğitimi satın alabilirler.

Adam Akademi Yıllık Eğitim Takvimi

myacenter yönetim programı

Ürün ve hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmek için sizi Adam Akademi'ye davet ediyoruz !

Sosyal Medyada Biz


BAYİ/TEDARİKÇİ GİRİŞ

Help Desk İletişim