mobilmen banner

MobilMen El Terminali Yazılımı


• Mobil teknoloji mantığında devrim yaratıp, iş süreçlerinizi değiştirecek, maliyetleri azaltacak çözümler sunuyoruz.

• Bu çözümler ile günümüzde oldukça önemli hale gelen bilginin doğru zamanda, doğru biçimde saklanması ve ona ulaşılabilmesi sağlanacaktır. Uygulamalar sadece veri girişini esas almayıp aynı zamanda oluşan verilerin istenilen biçimde mobil ortamda analiz edilmesini de sağlayacaktır.

MobilMen Serisi

MobilMen70 Mağaza ve Depo Uygulamaları

Günümüz perakendeciliğinde mobilite iş süreçlerine ve verimliliğe olan büyük katkılarından dolayı sektörün vazgeçilmez ihtiyacıdır.MobilMen50 ve MobilMen70 uygulama yazılımlarımız ister online ister offline çalışabilme özellikleri ile perakende ihtiyaçların karşılanması ve tüm iş süreçlerin de verimliliği artırmaktadır.

MobilMen30 Restoran Sipariş ve Masa Takip Uygulaması

Modern ve hızlı servis vermek isteyen restoranlar, adisyon takibinde el terminali uygulamalarını tercih ediyorlar. Bu sayede servis görevlisi ve mutfak arasındaki tüm iletişim saniyeler arasında gerçekleşiyor. MobilMen30 kullanan restoran sahipleri müşteri memnuniyetininde hissedilir oranda arttığını belirtiyorlar.

MobilMen20 Ofis Dışı Ciro Takip Uygulaması

İşletmenizin bilgilerini yönetim ve gelişmiş müşteri deneyimi için her istediğiniz an istediğiniz her yerde MyaCenter ve MyaStore ürünlerinin tüm altyapı bilgilerine rahatça ulaşabileceğiniz bir uygulamadır.MobilMen20. iPohne ve BlackBery lerinizle uyumlu yapısı ile işletmenize göre dizayn edilebilir.

Sosyal Medyada Biz


BAYİ/TEDARİKÇİ GİRİŞ

Help Desk İletişim

  • Telefon : +0 850 225 30 60
  • IK Email: info@adampos.com
  • Satış Email: pazarlama@adampos.com
  • HelpDesk: helpdesk@adampos.com
  • Destek Çağrısı: ABIYS B2C